Doprava a platba

Balíčky zatím zasíláme pouze Českou poštou, v současné době ale připravujeme možnost odesílání balíčků i přes Zásilkovnu, jen prosíme o strpení, o změně Vás budeme samozřejmě včas informovat. Pokud je zboží skladem, odesíláme do týdne od přijetí platby. Pokud je zboží na objednávku, výroba trvá cca 3 – 4 týdny od přijetí platby, záleží vždy na aktuální pracovní vytíženosti :). Může se stát, že se doba zpracování výrazně zkrátí, ale také i prodlouží – o tom Vás příp. budeme informovat emailem nebo telefonicky. U každého zboží na objednávku se ale pokusíme vždy dát tu nejaktuálnější dobu zpracování zvlášť :). Jsme dvě maminy a tak, jako každá mamina, máme i my své starosti a radosti a proto případně omluvte naše chybičky a možné prodloužení doby zpracování které občas můžou nastat :). V případě, že budete na zpracování objednávky opravdu spěchat, napište nám toto prosím emailem, i v tomto případě se pokusíme vyjít maximálně vstříc, bude-li to v našich silách:)

Po odeslání objednávky Vám může být zvýšeno poštovné v případě, že bude balíček větší (těžší). O tom Vás ale budeme opět informovat :).

Balíček Mini – 79,- Kč (doporučený dopis) 

Balíček Malý – 139,- Kč 

Balíček Střední – 159,- Kč 

Balíček Velký – 199,- Kč

Balíčky i balíky se snažíme balit maximálně ekologicky, tzn. pokud to jde, tak využíváme již dříve použité obalové materiály (někdy je krabice pěkná, ucelená, někdy naopak poskládaná z kousků kartonů a jiných krabic :D), nezaměřujeme se ale jen na papírové obaly, využíváme i plastové sáčky a obaly z jiného zboží (samozřejmostí je jejich čistota), které by jinak již bez užitku skončily v odpadcích. Pokud obdržíte balík zabalený do plastových obalů, moc prosíme, aby tyto skončily (v případě, že je již nebudete moci sami dále využít) v tříděném odpadu, chráníme tímto společně naši krásnou přírodu! Děkujeme

Platba je aktuálně možná pouze převodem na účet a to na č. 213766405/0600 a jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Údaje k platbě dorazí na váš e-mail po odeslání objednávky.