Vyrábíme také hračky?

Vyrábíme také hračky?

Hračky jako takové bohužel vyrábět nemůžeme…Naše výrobky nemají certifikaci pro hračky, a proto ty naše mrňavé potvůrky najdete pod kategorií „Potvůrky pro klidný spánek a jiné lumpárny“ kde je nabízíme buď jako dekorace k postýlce nebo pokojíku a při používání dětí do tří let musí být pod dohledem rodiče… Tohle „omezení“ nám je hodně líto, protože všechny naše výrobky (pokud není uvedeno jinak) pro menší děti jsou opravdu kvalitně a hlavně s láskou ušité. Pro děti používáme pouze materiály certifikované pro děti do tří let, šijeme z kvalitních látek a všude tam, kde jsou (ale i tam kde nejsou :)) namáhány, jsou švy dvojité až trojité.

Nikdy bychom děti neohrozily špatně nebo ledabyle ušitou „hračkou“. Všechny naše výrobky už roky testujeme sami na sobě a našich dětech a troufám si říct, že všechny nedokonalosti už jsme vychytaly a upravily k té největší „dokonalosti“ :).

Nyní máme doma znovu malou a prťavou roční uličnici, která vše testuje v praxi :). Vše žužle, za vše tahá, po všem slintá a my jen tiše pozorujeme co vše naše šité potvůrky vydrží :). A zatím drží výborně :D.

Jsme zastáncem kvality a nechápeme, jak mohou ty čínské hračky, které se často už na pohled rozpadají pod rukama, prodávat do nekonečna a nás, české a kvalitní tvůrce, takto omezovat a zakazovat vyrábět kvalitní a s láskou šité hračky…ale toto je jen náš názor… :). Ten svůj si udělá stejně každý z Vás sám :).

img_2059.jpg

S dovolením si sem odložím pár malých zákazníků, kteří už řadu našich produktů vlastní… (ale opravdu jen pár, fotek co nám s Vašimi vysmátými andílky chodí je mnoho a vydaly by na další hoooodně dlouhý blog :)).

image

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.