O nás

img_1719.jpg

Klaršinka

Jsme malá „rodinná firma“, kterou založila již před několika lety moje mamina. Tehdy mi bylo asi 12 let, takže až teď, když mi bylo 18 let, jsem její „oficiální pravá ruka“ :D. Začínali jsme na Fleru, ale tam jsme se s postupem času přestávali ztotožňovat s jejich „filosofii prodeje“ a systémem, který nám

opravdu nevyhovoval … V důsledku toho mamina čím dál častěji začala propadat lehké (čtěte mega velké :D) panice. Proto jsem se rozhodla pro radikální krok – osvobození – založit si vlastní e-shop. Přemýšlely jsme o tom už hodně dlouho, ale nic nám nedalo potřebný impuls k definitivnímu rozhodnutí se. Až nakonec výše zmíněná „neukočírovatelná panika :D“. A tak teď šijeme, vkládáme, šijeme, vkládáme, šijeme, vkládáme…a zároveň si plníme náš sen mít e-shop plný námi vyrobených věcí .

A co si představit pod pojmem „námi?“

Klárka

Já jsem Klára, studuji oděvnictví a módní návrhářství. Byla jsem i u světoznámého návrháře Osmanyho Laffity díky pořadu Mise nový domov. Předal mi mnoho zajímavého a i během tak krátké návštěvy mě naučil spoustě věcem a dal mi nahlédnout „pod pokličku“ své tvorby, za což mu velice děkuji .

Momentálně jsem maminkou malého uzlíčku štěstí, který se jmenuje Klára Šárka ( naše malá Klárinka Šárinka). Odtud pochází i název naší značky. Porodila jsem v 17 letech, nyní mám 18 let a rozjíždím svůj dlouholetý sen, stát se módní návrhářkou.

 

IMG_0652

Šárka

Moje mamina – Šárka – se věnuje tvorbě téměř všeho již několik let. Má tři děti a všichni se ji snažíme pomáhat jak můžeme . Brácha (15 let) s mým přítelem (18 let) vyrábí různé dřevěné brože, knoflíky, spony do vlasů, kolíkové stavy… Moje ségra (12 let) zase s námi šije různé drobnosti, ozdůbky, háčkuje, plete… a tak se do tvorby vlastně zapojíme úplně všichni.

E-shop

Celý e-shop nám na přání (a že těch přání ale bylo ) vytvořil Velen Hrček a barevně „vyladil a sladil :D“ Martin Slanina, za což oběma moc a moc DĚKUJEME !